InterSign
www.intersign.cz
Parker s vlastní rytinou
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > 3D kovové nápisy a loga

3D kovové nápisy a loga

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

3D logo vyrobené z kovu je to nejlepší, co pro Vás dokážeme vyrobit. Plastické nápisy a loga z kovu jsou velice odolné proti mechanickým, teplotním a chemickým vlivům.

Máte-li zájem o dokonalý vzhled, odolnost a dlouhou životnost Vašeho loga, 3D logo z kovu je ta správná volba. Počáteční investice je sice o něco vyšší, ale myslíte-li to s Vaším podnikáním zcela vážně, je to ta nejlepší a nejbezpečnější investice, kterou můžete udělat.

3D loga a nápisy z kovu rozdělujeme na 2 základní typy v několika materiálech.


3D plastické logo - kovové ploché logo

Plastické nápisy a loga jsou vyrobena z deskového materiálu pomocí výřezu. Podle požadovaného typu materiálu a jeho tloušťky zvolíme vhodnou technologii, která bude ekonomicky nejvýhodnější.

Mezi nejčastější materiály pro výrobu 3D loga z deskového materiálu patří nerez, mosaz, eloxovaný hliník (může být i barevný), nebo lakovaný hliník do přesného odstínu požadované barvy. V případě, že se ve Vašem logu nachází barevné přechody, poradíme si i s technologií airbrush a tento barevný přechod věrně vytvoříme.


3D plastické logo - kovové krabicové logo

Krabicové nápisy a loga jsou opravdovým mistrovským dílem. Použije se kombinace výroby plochého loga s přesným letování boků písma. Tím vznikne hluboké duté písmo, které by se jinak nedalo v takové hloubce z deskového materiálu vyrobit.

Nejčastější materiály, které se používají pro výrobu 3D krabicového písma, je nerez a mosaz, která se ještě následně lakuje ochranným lakem proti oxidaci, případně se použije technologie patinování - umělé zestárnutí a zafixování ochranným lakem proti dalšímu procesu oxidace.

Barvení problematika barev

Lakování plastických nápisů se provádí kvalitními dvousložkovými barvami na bázi akrylátu, které se používají třeba v automobilovém průmyslu. Tento systém barev je většinou zastoupen vzorníkem RAL. Většina korporátních log a grafik je však připravena pro tisk (vizitky, letáky, atp.) v systému barev Pantone nebo CMYK.

Barvy RAL a Pantone však nejsou navzájem kompatibilní, takže je nutné zvolit nejbližší možnou barvu RAL k barvě Pantone. K tomu může pomoci tento převodový vzorník z Pantone na RAL.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

Vhodné do exterieru Exteriér
Vysoká odolnost Vysoká odolnost
Vysoká odolnost proti vandalům Vandalismus
Luxusní vzhled Luxusní vzhled
 
 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz