InterSign
www.intersign.cz
Parker s vlastní rytinou
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Rytí dárků

Rytí dárků

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Hledáte rytectví, které do Vašeho dárku provede rytí monogramu nebo věnování? Rytí Vám zhotovíme do jakéhokoliv materiálu včetně chirurgické oceli!

Nejvíce u nás necháváte dělat rytí do hodinek, přívěsků na krk, náramků, Zippo zapalovačů, luxusních per značky Parker nebo Waterman, golfových holí a prstenů z chirurgické oceli (pouze z venkovní strany).

Doporučujeme Vám, aby jste si dopředu zavolali na 241 727 075 a my Vám poradíme nejvhodnější technologii, kolik to bude stát a jak dlouho to bude trvat.

Jediné e-shopy s luxusními dárky s vlastním gravírováním

Připravili jsme pro Vás několik nových e-shopů značkového zboží s možností návrhu vlastní rytiny. Navíc s 1 registrací získáváte přístup do všech našich e-shopů.

Po kliknutí na odkaz níže se přesunete přímo na e-shop.
Luxusní psací potřeby Parker s návrhem rytiny on-line
Benzínové originální zapalovače ZIPPO s návrhem rytiny on-line
Luxusní psací potřeby Waterman Paris s návrhem rytiny on-line

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

Soubor ke stažení:
> CENIK VENOVANI NA DARKY.pdf

Alternativní provedení a doplňky:

Související odkazy:

Vysoká odolnost Vysoká odolnost
Rychlá výroba Rychlá výroba
Luxusní vzhled Luxusní vzhled
Nesmazatelnost
 
 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz