InterSign
www.intersign.cz
Pera-waterman
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt

Ochrana osobních údajů a zasílání newsletterů

GDPR

Písemným sdělením kontaktních údajů uděluji souhlas společnosti INTERSIGN, s.r.o. (IČO: 28912748, DIČ: CZ28912748, Libušská 258/109, Praha 4, 142 00) se zpracováním osobních údajů VÝHRADNĚ za účelem obchodní telefonické nebo mailové komunikace a za účelem rozesílání newsletterů naší společnosti.

Osobní údaje budou evidovány po dobu možné spolupráce, nejdéle však 5 let od poslední obchodní aktivity z Vaší strany a nebudou poskytnuty třetím stranám. Po uplynutí této lhůty budou osobní údaje z evidence trvale smazány.

 

Zasílání newsletterů

Zasílání informací elektronickými prostředky je upraveno zákonem č. 480/2004 Sb. a podle § 7 tohoto zákona je možné šířit obchodní sdělení elektronickými prostředky pouze za předpokladu, že adresát dal předem prokazatelný souhlas k takovémuto využití svého elektronického kontaktu. Dovolujeme si Vás proto požádat o potvrzení, že máte zájem dostávat tento informační e-mail od naší společnosti INTERSIGN, s.r.o. cestou elektronické pošty.

Věříme, že souhlas se zasíláním newsletterů bude pro Vás nebo Vaše potenciální zákazníky přínosné.

 

   ANO, souhlasím se zasíláním akčních nabídek a zajímavých návodů a tipů od společnosti INTERSIGN, s.r.o. formou e-mailů, které se rozesílají cca 1x do měsíce. Beru na vědomí, že se mohu kdykoliv z odebírání těchto e-mailů odhlásit.


 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz