InterSign
www.intersign.cz
Pera-waterman
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Plastotypové kleště

Plastotypové kleště

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

V dnešní době je velice oblíbený malý osobní plastotyp na slepotisk do papíru. Jedná se o přenosné zařízení podobné kleštím, kterým otisknete Váš motiv na smlouvu, hlavičkový papír nebo jiný dokument a ochráníte jej proti padělání. Takový plastický otisk určitě zapůsobí i na Vašeho zákazníka pocitem jistoty a spolehlivosti.

Jako jediní na trhu vyrábíme do ručních plastotypů mosazné raznice, které mají nesrovnatelně vyšší životnost i kvalitu otisku oproti plastovým štočkům, kde pomalu ani nepoznáte, co je na papíru vyraženo. Výroba je sice o něco nákladnější, ale pokud si takovou věc pořizujete s tím, že to budete používat, dejte určitě přednost mosaznému štočku.

Doporučená gramáž papíru je mezi 80 až 130 g/m2. Optimální průměr motivu je 38 mm. Tento rozměr lze po dohodě upravit pro docílení nejlepších výsledků.

Cena slepotiskového plastotypu je závislá na složitosti motivu. Ceník je možné stáhnout v souboru PDF na odkazu níže.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

Soubor ke stažení:
> CENIK_-_Plastotypove_kleste.pdf

Alternativní provedení a doplňky:

Vysoká odolnost Vysoká odolnost
Luxusní vzhled Luxusní vzhled
Nesmazatelnost
 
 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz