InterSign
www.intersign.cz
Parker s vlastní rytinou
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > 3D polystyrenové nápisy a loga

3D polystyrenové nápisy a loga

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Chtěli byste luxusně vypadající 3D nápis nebo firemní logo, ale nechcete za to utratit majlant? Máme pro Vás skvělé řešení použitelné i do exteriéru!

Vyrobíme Vám plastický nápis technologií řezání polystyrenu, slepíme prořezy, zatmelíme, přebrousíme a nalakujeme do požadovaného matného odstínu odolnými exteriérovými fasádními barvami. K dispozici jsou stovky odstínů.

Výsledek je dokonalý a neplatíte za zbytečně drahý materiál ani za cenově nákladné řezání pevnějších materiálů. Výroba je navíc rychlá.

Na všechny plastické nápisy používáme kvalitní hladký extrudovaný polystyren, který nemá pro tento typ výrobku tak nežádoucí kuličkovou skladbu materiálu, jako je tomu u bílého pěnového polystyrenu. Povrch je tedy dokonale hladký, bez viditelných pórů a barevný nátěr je celistvý.

Velkou výhodou polystyrenové 3D grafiky je možnost výroby nápisů v mnohem větší tloušťce než je tomu u plastových nebo kovových nápisů. Přitom je stále nápis lehký a lze jej fixovat pouze za použití montážního lepidla. Není tedy třeba do stěny vrtat.

Polystyrenové logo nedoporučujeme umisťovat tam, kde je možné o logo jednoduše zavadit. Nehodí se tedy například na čelo recepce nebo na frekventovanou úzkou chodbu. Výborně poslouží na stěně za recepcí nebo kdekoliv nad úrovní ramen, a to jak v interiéru tak exteriéru.

V neposlední řadě využíváme řezání polystyrenu pro výrobu ozdobných lišt, filmových kulis a dalších výrobků z extrudovaného nebo kuličkového (pěnového) polystyrenu.

Barvení problematika barev

Lakování plastických nápisů se provádí kvalitními dvousložkovými barvami na bázi akrylátu, které se používají třeba v automobilovém průmyslu. Tento systém barev je většinou zastoupen vzorníkem RAL. Většina korporátních log a grafik je však připravena pro tisk (vizitky, letáky, atp.) v systému barev Pantone nebo CMYK.

Barvy RAL a Pantone však nejsou navzájem kompatibilní, takže je nutné zvolit nejbližší možnou barvu RAL k barvě Pantone. K tomu může pomoci tento převodový vzorník z Pantone na RAL.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

Nízká cena Cena
Vhodné do exterieru Exteriér
Vhodný do interieru Interiér
Ochranný lak Ochranný lak
Luxusní vzhled Luxusní vzhled
 
 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz