InterSign
www.intersign.cz
Pera-waterman
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Ražba a raznice

Ražba a raznice

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Potřebujete ražbu do svého výrobku? Nemáte ani vlastní raznici? U nás je možná ražba včetně výroby raznice.

Za použití razicích lisů razíme do papíru, kůže, koženky nebo i kovu. Na papír a kůži Vám vyrobíme kvalitní mosaznou raznici, kterou můžete oproti hořčíkovým raznicím používat do nekonečna v nesrovnatelně lepší kvalitě. Na ražbu do kovu Vám vyrobíme ocelové kalené raznice, a to buď pro ruční ražbu kladivem nebo pro průmyslovou ražbu.

V dnešní době je velice oblíbený malý osobní plastotyp na slepotisk do papíru. Jedná se o přenosné zařízení podobné kleštím, kterým otisknete Váš motiv na smlouvu, hlavičkový papír nebo jiný dokument a ochráníte jej proti padělání. Takový plastický otisk určitě zapůsobí i na Vašeho zákazníka pocitem jistoty a spolehlivosti. Jako jediní na trhu vyrábíme do ručních plastotypů mosazné raznice, které mají nesrovnatelně vyšší životnost i kvalitu otisku oproti plastovým razníkům, kde pomalu ani nepoznáte, co je na papíru vyraženo. Výroba je sice o něco nákladnější, ale pokud si takovou věc pořizujete s tím, že to budete používat, dejte určitě přednost mosaznému štočku.

Níže si můžete kliknout na Vaši konkrétní situaci. Zjistíte tak podrobnější informace a prohlédnete si fotografie.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 

 
 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz