InterSign
www.intersign.cz
Victorinox
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Ražba a raznice > Ražba s folií - zlatotisk

Ražba s folií - zlatotisk

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Ražba loga s folií se obecně nazývá zlatotisk. Nejedná se však pouze o zlatou ražbu, ale také stříbrnou, bílou, černou, červenou a mnoho dalších barev, které se pro tyto speciální účely vyrábí. Princip je stejný jako u horké ražby bez folie, pouze se mezi raznici a ražený materiál vloží tenká barevná folie, ze které se v místě raznice nanese barva při vysokém tlaku a teplotě a "zataví" se do materiálu. Výsledné logo je jak plastické, tak i barevné.

Nemáte-li vlastní raznici, vyrobíme Vám kvalitní mosazný štoček, který můžete používat na ražbu do nekonečna a navíc je otisk nesrovnatelně kvalitnější, než u stříbrných hořčíkových raznic.

Kalkulace ceny ražby se provádí na základě typu výrobku a počtu kusů. Cena ražby není příliš závislá na velikosti motivu.

Naopak cena raznice závisí na rozměru a složitosti motivu. Orientační cena mosazné raznice je u malého monogramu od 950 Kč + DPH, malé logo cca 1200 Kč + DPH. Pokud nám zašlete grafiku a požadovaný rozměr, spočítáme Vám cenu raznice.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

Barevná rytina Barevná rytina
Vysoká cena Cena
Nižší odolnost Nižší odolnost
Pomalá výroba Delší čas výroby
Výroba raznice nutná Nutná výroba raznice
 
 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz