InterSign
www.intersign.cz
Zippo
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Gravírování a rytí > Raznice > Mosazné raznice

Mosazné raznice

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Potřebujete udělat ražbu do diáře, koženého výrobku nebo papíru? Požadujete vysokou kvalitu a rádi byste použili raznici opakovaně? Vyrobíme Vám mosaznou raznici s jejíž pomocí docílíte maximálního výsledku a můžete razit nekonečné množství výrobků!

Mosazná raznice se vyrábí v těchto provedeních:
1. Mosazná raznice pro zlatotiskovou ražbu kůže a papíru, kde je motiv vytlačen dovnitř povrchu. U tohoto typu raznice lze použít metalickou nebo barevnou folii pro docílení barevné ražby. Většinou se ale razí bez folie.
2. Mosazná raznice pro slepotiskovou ražbu papíru, kde motiv vystupuje z papíru nahoru. U tohoto typu raznice lze také použít metalickou nebo barevnou folii pro docílení barevné ražby. Většinou se ale razí bez folie.

Pozor na hořčíkové raznice! Ačkoliv je cena hořčíkové raznice příznivější kvůli levnější technologii výroby, z vlastní zkušenosti ji vůbec nedoporučujeme používat nebo nechat vyrábět. Řada zákazníků, kteří si dodali vlastní hořčíkovou raznici na provedení ražby nakonec uznala, že výsledná kvalita otisku je tak mizerná, že spíše výrobek znehodnotí. Nemluvě o krátké životnosti hořčíkových raznic. Proto doporučujeme používat mosazné raznice pro docílení kvalitního otisku a dlouhou životnost.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

Vysoká odolnost Vysoká odolnost
Rychlá výroba Rychlá výroba
Rozměry systému přesně dle Vašeho přání Rozměry na míru
 
 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz