InterSign
www.intersign.cz
Victorinox
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Gravírování a rytí > Stříkací šablony

Stříkací šablony

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Stříkací šablony slouží pro přímý nástřik lakovací pistolí, sprejem, nebo válečkem na rovný, nebo válcovitý povrch. Stříkací šablonu je možné použít i na porézní povrchy.

Stříkací šablony pro Vás vyrábíme z několika materiálů, které mají následující vlastnosti.


Papírové stříkací šablony


Papírové stříkací šablony vyrábíme z křídového papíru o gramáži cca 300g/m2. Výhodou papírové šablony je velká flexibilita a možnost výroby přesných a detailních prvků. Přizpůsobí se jakémukoliv zakřivení a nepraskne, jako tomu může být u plastové šablony.
Naopak nevýhodou je, že papírová stříkací šablona vydrží několik jednotek nástřiků. Proto se pro potřeby flexibilního nástřiku vyrábí hned několik papírových šablon, kdy jejich cena nepřekročí cenu 1 plastové šablon.


Plastové stříkací šablony


Plastové stříkací šablony vyrábíme z několika druhů plastových materiálů, v závislosti na velikosti a grafických detailech.
Výhodou plastové stříkací šablony je přizpůsobení se zakřivenému povrchu. Po nástřiku se sama narovná zpět a může být použita na jiný zakřivený nebo rovný povrch. Je mnohem odolnější než papírové stříkací šablony, tudíž ji můžete použít opakovaně na desítky i stovky nástřiků, v závislosti na velikosti a grafických detailech. Zpravidla velké šablony s velkými písmeny se dají použít vícekrát, než menší šablony s malými písmeny.


Kovové stříkací šablony


Kovová stříkací šablona je vhodná především pro dlouhodobé a opakované použití po dobu několika let. Při nešetrném skladování by papírová i plastová stříkací šablona nemusela vydržet.
Kovová šablona, kterou vyrábíme především z hliníku, vydrží i hrubší zacházení. Nevýhodou je nízká přizpůsobivost zakřivenému povrchu. S kovovou stříkací šablonou rozhodně nenastříkáte nic na sloup nebo na nádrž motorky. Pro tyto účely je lepší plastová nebo papírová stříkací šablona.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

Nízká cena Cena
Rychlá výroba Rychlá výroba
 
 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz