InterSign
www.intersign.cz
Parker s vlastní rytinou
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Laserové gravírování > Výrobní štítky
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Vyrábíme výrobní štítky a kovové průmyslové štítky. Volba materiálu a technologie výroby štítků se volí podle místa použití. Například pro chemický průmysl není možné používat plastové štítky a naopak třeba v běžném skladovém provozu jsou vhodnější plastové.

Nejčastěji se pro výrobu používají hliníkové štítky. Mají vynikající odolnost a výborný poměr cena / výkon.

Nabízíme 4 technologie výroby výrobních a průmyslových štítků.

Gravírované výrobní štítky

Tato technologie se používá pro nejnáročnější prostředí. Výrobní štítky z nerezové oceli, nebo z eloxovaného hliníku s gravírováním a zabarvením dvousložkovou barvou vydrží v náročných chemických provozech nebo v exteriérových zařízeních s vysokým vlivem povětrnostních podmínek.

Laserované výrobní štítky

Laserované výrobní štítky se také hodí do náročných provozů, kde však zadavatel netrvá na technologii gravírování. Výroba výrobních štítků vychází cenově lépe, než u gravírovaných výrobních štítků. Jako materiál se používá nerezová ocel, eloxovaný hliník (především černý matný) a vrstvené plasty.

Tištěné výrobní štítky

Tyto štítky se používají především v provozech s lehčím zatížením v interiéru. Označují se s nimi běžné provozní prostředky a sklady, které nejsou ničím namáhány. Oproti laserovaným a gravírovaným výrobním štítkům mají nižší odolnost proti otěru. To je však vyváženo pořizovací cenou.

Štítky s řezanou vinylovou grafikou

Tyto štítky se vyrábí především z hliníku, sendvičového materiálu nebo z plastu. Jedná se o nejlevnější řešení pro označování skladů a skladových pozic. Cena je příznivá i u větších rozměrů. Nevhodné pro exteriérové použití, respektive použití v exteriéru snižuje životnost štítků.

Štítky vyrábíme v množství již od 1 ks a na přání můžeme doplnit i měnitelné údaje.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

Vysoká odolnost Vysoká odolnost
Vysoká odolnost proti vandalům Vandalismus
Rychlá výroba Rychlá výroba
Luxusní vzhled Luxusní vzhled
Nesmazatelnost
 
 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz