InterSign
www.intersign.cz
Victorinox
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Laserové gravírování > Laserové gravírování na sklo

Laserové gravírování na sklo

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Laserové gravírování skla přináší hlavně úsporu financí a možnost realizace i velice detailních rytin. To technologie pískování neumožňuje.

Při použití technologie laserového gravírování skla jsme na rozdíl od pískování omezeni velikostí daného předmětu a do jisté míry i velikostí požadované grafiky. Díky rotačnímu adaptéru jsme schopni aplikovat rytinu i na válcové předměty po celém jejich obvodu. Výsledek laserového značení skla však nedosahuje kvality pískování. Hodí se tedy především pro větší série levnějších skleněných produktů, kde kvalita vyobrazení hraje druhotnou roli a hlavní kritérium je cena.

Tato technologie je tedy vhodná například pro skleničky na různých slavnostech vína a podobných akcích, kde si zákazníci odnesou skleničky domů jako pozornost.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz