InterSign
www.intersign.cz
Zippo
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Pískování > Pískování sklenic, skla

Pískování sklenic, skla

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Hledáte někoho, kdo Vám provede pískování nápisu na skleničky? Pořádáte firemní večírek a chcete opatřit skleničky na sekt decentním firemním logem? Pomůžeme Vám i s dodáním sklenic!

Nemáte-li vlastní zboží, skleničky Vám dodáme. Můžete si je vybrat v níže připojeném souboru ke stažení. Minimální množství je uvedeno u každého typu sklenice. Většinou je to 6 nebo 12 ks v balení. Doporučujeme vybírat typy, u nichž není napsáno "na objednávku". U těchto typů je totiž i několikatýdenní čekací lhůta.

Technologie pískování spočívá v tryskání jemného písku přes pískovací šablonu, která se lepí na předmět. V místě pískování se povrch zmatní. U některých předmětů, které nepřijdou do styku s potravinami, lze udělat hloubkové pískování a nápis či logo zabarvit.

Lahve, které jsou pod stálým tlakem (šampaňské a sekt) z bezpečnostních důvodů nepískujeme. Mohlo by se totiž stát, že to obdarovanému bouchne kvůli narušení skla a přijde třeba o zrak. Za to to určitě nestojí!

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

Vysoká odolnost Vysoká odolnost
Luxusní vzhled Luxusní vzhled
Nesmazatelnost
 
 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz