InterSign
www.intersign.cz
Parker s vlastní rytinou
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt

O nás

          Následná prezentace Vám přiblíží naší společnost v širokém spektru působnosti. Od umělecké ruční rytiny až po technické gravírování a laserový popis. Díky strojnímu vybavení té nejvyšší technické úrovně a kvalitě ručního rytí obsáhla naše firma podstatnou část tohoto oboru. Naši odborníci pracují s kvalitními materiály a ověřenými technologiemi. Jako jedni z mála gravírujeme nerez. Využíváme nejmodernějších laserových technologií. Klademe důraz na kvalitu našich služeb a výrobků.

          Na prvním místě je pro nás spokojený zákazník, proto nabízíme kompletní servis. Jsme schopni přesně, rychle a za přiměřenou cenu zpracovat rytiny té nejvyšší estetické a technické úrovně, jak v zakázkách sériových, tak v čistě individuálních. S každým zákazníkem konzultujeme více možností zpracování jeho zakázky. Rytina je jednou z nejstarších grafických technik a my se snažíme, aby nebyla zapomenuta. Jsem přesvědčen, že i Vám máme co nabídnout.

Těším se na spolupráci s Vámi.

Jaroslav Sýkora
jednatel

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz