InterSign
www.intersign.cz
Pera-waterman
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Orientační systémy budov

Orientační systémy budov

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Nevíte si rady s návrhem ani s materiály? Orientační systémy jsou pro Vás "španělská vesnice"? Nebo máte jasnou představu a potřebujete vyrobit orientační systém do Vaší budovy? Máme Vám vždy co nabídnout!

Všechny orientační systémy kompletně vyrábíme přímo u nás na zakázku. Žádné dovozové "skládačky" = žádné problémy do budoucna se servisem, obnovou a dodělávkami systémů. To je naše obrovská výhoda proti profilovým systémům z dovozu, které dodává naprostá většina naší konkurence. Nedokáží pružně reagovat na jakékoliv změny. Případně zaplatíte obrovské peníze za zaslání několika profilových lišt ze zahraničí. Většina orientačních systémů ale potřebuje čas od času obměnu. Ať už se jedná o administrativní budovu při střídání nájemníků nebo o firmu, kde se občas mění zaměstnanci.

Níže naleznete oblast orientačních systémů, která se Vás týká. Klikněte na obrázek a můžete se inspirovat již realizovanými projekty.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 

 
 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz