InterSign
www.intersign.cz
Zippo
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Výroba cedule > Cedule povinné publicity

Cedule povinné publicity

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Potřebujete rychle a kvalitně vyrobit cedule povinné publicity pro Váš projekt dotovaný z EU? Pomůžeme Vám s výběrem nejvhodnějšího materiálu, vytvoříme Vám případnou grafickou korekturu a po schválení vyrobíme v co nejkratší době.

Obecné informace o cedulích povinné publicity
Váš projekt dotovaný z EU musí být označen v rámci povinné publicity cedulí o rozměru minimálně 400 x 300 mm, která musí být vyrobena z trvanlivého materiálu s nesmazatelnou grafikou. To zcela splňují exteriérové cedule s gravírováním, které pro Vás vyrábíme. Na výběr je mnoho materiálů. Cedule povinné publicity můžete mít vyrobené z mosazi, bronzu, nerezu, hliníku, plexiskla nebo skla. Doporučujeme Vám prostudovat manuál povinné publicity pro Váš projekt, kde se může psát o konkrétním preferovaném materiálu.

Ceny cedulí povinné publicity
Technologicky nejnáročnější a cenově nejdražší jsou odlévané cedule z bronzu. Cenově nejpřijatelnější jsou cedule vyrobené z eloxovaného hliníku nebo plexiskla. Za luxusnější a cenově přijatelné provedení považujeme cedule vyrobené z mosazi (nejčastěji v provedení staromosaz).

Cena výroby cedule povinné publicity je vždy závislá na složitosti grafiky (množství log a textů).

Cenové příklady výroby cedule povinné publicity s gravírováním o rozměru 400 x 300 mm
Plexisklová cedule se pohybuje od cca 2700 Kč bez DPH
Hliníková cedule se pohybuje od cca 4200 Kč bez DPH
Mosazná cedule se pohybuje od cca 6000 Kč bez DPH včetně důležitého ochranného lakování
Skleněná cedule se pohybuje od cca 6000 Kč bez DPH
Nerezová cedule se pohybuje od cca 7700 Kč bez DPH
Měděná cedule se pohybuje od cca 8400 Kč bez DPH včetně důležitého ochranného lakování
Bronzová cedule se pohybuje od cca 8500 Kč bez DPH
Litá bronzová cedule s vystouplým písmem se pohybuje od cca 29500 Kč bez DPH

Pro stanovení přesné ceny výroby cedule povinné publicity je nutné nám zaslat e-mailem přibližnou grafickou představu, zvolený materiál a případně počet kusů. Obratem Vám zhotovíme cenovou nabídku.

Zabarvení rytiny a problematika barev
< Zabarvení rytiny se provádí kvalitními dvousložkovými barvami na bázi akrylátu, které se používají třeba v automobilovém průmyslu. Tento systém barev je většinou zastoupen vzorníkem RAL. Většina korporátních log a grafik je však připravena pro tisk (vizitky, letáky, atp.) v systému barev Pantone nebo CMYK.

Barvy RAL a Pantone však nejsou navzájem kompatibilní, takže je nutné zvolit nejbližší možnou barvu RAL k barvě Pantone. K tomu může pomoci tento převodový vzorník z Pantone na RAL.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz