InterSign
www.intersign.cz
Zippo
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Výroba cedule > Skleněné cedule
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Vyrobíme Vám kvalitní skleněné cedule s hloubkovým pískováním i se zabarvením. Skleněné cedule zabarvujeme kvalitními dvousložkovými barvami dle Vašeho přání.

Skleněné cedule mají na hranách vytvořené sámky proti pořezání a začištěné hrany.
Montáž se provádí většinou pomocí distančních nerezových šroubů. Při menší velikosti cedule (např. o rozměru A5) postačí 2 distanční šrouby. K dispozici je čiré, mléčné nebo barevné sklo. Způsobů, jak vytvořit grafiku na skle je mnoho. Grafiku je možné pískovat (pouze zmatnění povrchu), hloubkově pískovat a zabarvit, vylepit řezanou folií nebo nalepit plastickými výřezy.

Cena skleněné cedule
Skleněné cedule patří cenově do střední kategorie. Cena výroby skleněné cedule je vždy závislá na složitosti grafiky. Pár řádků textu bude vždy levnější, než grafika s logy evropských fondů.

Přibližné ceny
Skleněné cedule o rozměru A5 se pohybují cca od 1400 Kč bez DPH bez kotvicí techniky
Skleněné cedule o rozměru A4 se pohybují cca od 2500 Kč bez DPH bez kotvicí techniky
Kotvicí technika - nerezový distanční šroub stojí 120 Kč / 1 ks bez DPH

Pro stanovení přesné ceny výroby skleněné cedule je nutné nám zaslat e-mailem Vaši přibližnou grafickou představu, rozměr cedule a případně počet kusů. Obratem Vám zhotovíme cenovou nabídku.

Zabarvení rytiny a problematika barev
< Zabarvení rytiny se provádí kvalitními dvousložkovými barvami na bázi akrylátu, které se používají třeba v automobilovém průmyslu. Tento systém barev je většinou zastoupen vzorníkem RAL. Většina korporátních log a grafik je však připravena pro tisk (vizitky, letáky, atp.) v systému barev Pantone nebo CMYK.

Barvy RAL a Pantone však nejsou navzájem kompatibilní, takže je nutné zvolit nejbližší možnou barvu RAL k barvě Pantone. K tomu může pomoci tento převodový vzorník z Pantone na RAL.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

Vhodné do exterieru Exteriér
Vhodný do interieru Interiér
Vysoká odolnost Vysoká odolnost
Luxusní vzhled Luxusní vzhled
 
 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz