InterSign
www.intersign.cz
Zippo
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Výroba cedule > Imitace bronzové cedule

Imitace bronzové cedule

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Chcete označit budovu, památník nebo kancelář opravdu velkolepým dílem a nechcete za to platit příliš peněz? Pak nechte vyrobit imitaci bronzové cedule!

Cedule v provedení imitace bronzu je mnohem levnější, než opravdová bronzová cedule. Na první pohled je k nerozeznání od té pravé. Imitace bronzové cedule je vyrobena z kvalitního akrylátu a je nalakována do bronzové barvy. Materiál i barva jsou určené do exteriéru. Imitace bronzové cedule nebude v hledáčku zlodějů kovů.

Cena imitace bronzové cedule
Cena výroby imitace bronzové cedule je vždy závislá na složitosti grafiky. Pár řádků textu bude vždy levnější, než grafika s logy evropských fondů.

Pro stanovení přesné ceny výroby imitace bronzové cedule je nutné nám zaslat e-mailem Vaši přibližnou grafickou představu, rozměr cedule a případně počet kusů. Obratem Vám zhotovíme cenovou nabídku.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

Nízká cena Cena
Vhodné do exterieru Exteriér
Rychlá výroba Rychlá výroba
Vysoká umělecká hodnota Umělecká hodnota
 
 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz