InterSign
www.intersign.cz
Parker s vlastní rytinou
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Výroba cedule > Plastové cedule

Plastové cedule

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Hledáte výrobce kvalitních plastových cedulí? Chcete za své peníze dostat to nejlepší? Pomůžeme Vám s výběrem vhodného materiálu i technologie pro Vaše potřeby!

Obecné informace o plastových cedulích
Některé plastové cedule můžete použít i v exteriéru. Jedná se především o cedule z plexiskla, některé metalické plasty a imitace bronzu. Barevné vrstvené plasty jsou určené především do interiéru.

Ceny plastových cedulí
Technologicky nejnáročnější a cenově nejdražší je výroba imitace bronzu. Nejlevnější jsou cedule z metalického a barevného plastu. Střed mezi těmito materiály tvoří cedule z plexiskla. Plexisklo se vyrábí jak v čirém provedení, tak ve stovkách barevných odstínů a povrchů.

Cena výroby plastové cedule je vždy závislá na složitosti grafiky. Pár řádků textu bude vždy levnější, než cedule s logy evropských fondů.

Cenové příklady výroby plastové cedule
Cedule z metalického plastu o rozměru A5 se pohybují od 500 Kč bez DPH
Cedule z barevného plastu o rozměru A5 se pohybují od 500 Kč bez DPH
Cedule z plexiskla o rozměru A5 se pohybují od 700 Kč bez DPH
Cedule v provedení imitace bronzu o rozměru A5 se pohybují od 1500 Kč bez DPH

Pro stanovení přesné ceny výroby plastové cedule je nutné nám zaslat e-mailem Vaši přibližnou grafickou představu, rozměr cedule a případně počet kusů. Obratem Vám doporučíme nejvhodnější technologii a zhotovíme cenovou nabídku.

Podrobnější informace a fotografie zpracování cedulí si prohlédnete po kliknutí níže na obrázek s odkazem materiálu.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz