InterSign
www.intersign.cz
Pera-waterman
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Výroba cedule > Plastové cedule > Barevné cedule

Barevné cedule

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Hledáte výrobce, který Vám zhotoví gravírované, laserované nebo tištěné barevné plastové cedule a štítky? S tím Vám určitě pomůžeme!

Obecné informace o barevných plastových cedulích
Barevné plastové cedule jsou určené především do interiéru. Na výběr jsou desítky barevných odstínů. Jelikož se jedná o vrstvené materiály, gravírování a laserování je vždy závislé na podkladovém materiálu, který je ve většině případů černý. Tisk je možné zhotovit barevně.

Ceny barevných plastových cedulí
Barevné plastové cedule se řadí mezi nejlevnější výrobky. Cena výroby barevné plastové cedule je vždy závislá na složitosti grafiky. Pár řádků textu bude vždy levnější, než cedule s logy evropských fondů. Na tento materiál lze buď gravírovat, laserovat nebo tisknout.

Cenové příklady výroby barevné plastové cedule
Cedule z barevného plastu o rozměru A5 se s gravírováním pohybují od 500 Kč bez DPH
Cedule z barevného plastu o rozměru A4 se s gravírováním pohybují od 1000 Kč bez DPH
Cedule z barevného plastu o rozměru A5 se s laserováním nebo tiskem pohybují od 350 Kč bez DPH
Cedule z barevného plastu o rozměru A4 se s laserováním nebo tiskem od 500 Kč bez DPH

Pro stanovení přesné ceny výroby plastové cedule je nutné nám zaslat e-mailem Vaši přibližnou grafickou představu, rozměr cedule a případně počet kusů. Obratem Vám doporučíme nejvhodnější technologii a zhotovíme cenovou nabídku.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz