InterSign
www.intersign.cz
Pera-waterman
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Výroba cedule > Bronzové cedule
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Chcete označit budovu, památník nebo kancelář opravdu velkolepým dílem? Nad bronzovou cedulí není nic - je nejvíc!

Bronzové cedule se odlévají ve formě (písmo z cedule vystupuje), nebo se mohou gravírovat (písmo je v hloubce). Montáž bronzové cedule se provádí zpravidla na trny, které se chemickými kotvami natrvalo zabudují do stěny nebo kamene. Tím je bronzová cedule maximálně chráněna proti zlodějům kovů.

Cena bronzové cedule
Bronzové cedule jsou ze všech cedulí nejnáročnější na výrobu a patří do vyšší cenové kategorie. Cena výroby bronzové cedule je vždy závislá na složitosti grafiky. Pár řádků textu bude vždy levnější, než grafika s logy evropských fondů.

Bronzové cedule o rozměru A5 lité do formy se pohybují od 7000 Kč bez DPH
Bronzové cedule o rozměru A4 lité do formy se pohybují od 14000 Kč bez DPH
Bronzové cedule o rozměru A5 s gravírováním do hloubky se pohybují od 4000 Kč bez DPH
Bronzové cedule o rozměru A4 s gravírováním do hloubky se pohybují od 7500 Kč bez DPH

Pro stanovení přesné ceny výroby bronzové cedule je nutné nám zaslat e-mailem Vaši přibližnou grafickou představu, rozměr cedule a případně počet kusů. Obratem Vám zhotovíme cenovou nabídku.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

Vhodné do exterieru Exteriér
Vysoká odolnost Vysoká odolnost
Vysoká odolnost proti vandalům Vandalismus
Vysoká umělecká hodnota Umělecká hodnota
 
 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz