InterSign
www.intersign.cz
Pera-waterman
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Výroba cedule > Plechové cedule

Plechové cedule

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Hledáte výrobce kvalitních plechových cedulí? Chcete za své peníze dostat cedule, které opravdu vydrží? Pomůžeme Vám s výběrem vhodného materiálu i technologie pro Vaše potřeby!

Gravírované hliníkové cedule pro Vás vyrábíme tak kvalitně, že Vám na ně bez váhání poskytneme 5-letou záruku za standardní cenu!

Obecné informace o plechových cedulích
Všechny plechové cedule jsou exteriérové. Jejich odolnost proti venkovním podmínkám je mnohem větší, než cedule vyrobené z plastů. Všechny cedule námi vyrobené cedule mají takovou povrchovou úpravu, aby odolaly i těm nejnáročnějším městským podmínkám a vydržely Vám po mnoho let jako nové.

Ceny plechových cedulí
Technologicky nejnáročnější a cenově nejdražší jsou odlévané cedule z bronzu. Cenově nejpřijatelnější jsou cedule vyrobené z eloxovaného hliníku nebo cedule smaltované. Za luxusnější a cenově přijatelné provedení můžete považovat cedule vyrobené z nerezu a mosazi.

Cena výroby plechové cedule je vždy závislá na složitosti grafiky. Pár řádků textu bude vždy levnější, než cedule s logy evropských fondů.

Cenové příklady výroby plechové cedule
Rozměr A5 Hliníkové cedule - od 900 Kč bez DPH
Rozměr A5 Mosazné cedule - od 1400 Kč bez DPH
Rozměr A5 Měděné cedule - od 2000 Kč bez DPH
Rozměr A5 Nerezové cedule - od 1800 Kč bez DPH
Rozměr A5 Bronzové cedule - od 7000 Kč bez DPH
Rozměr A5 Smaltované cedule - od 750 Kč bez DPH

Pro stanovení přesné ceny výroby plechové cedule je nutné nám zaslat e-mailem Vaši přibližnou grafickou představu, rozměr cedule, o jaký materiál máte zájem a případně počet kusů. Obratem Vám zhotovíme cenovou nabídku.

Podrobnější informace a fotografie zpracování cedulí si prohlédnete po kliknutí níže na obrázek s odkazem materiálu.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz