InterSign
www.intersign.cz
Victorinox
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Výroba cedule > Plechové cedule > Hliníkové cedule

Hliníkové cedule

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Hledáte výrobce kvalitních hliníkových cedulí? Chcete za své peníze dostat cedule, které opravdu vydrží?

Cedule z eloxovaného hliníku pro Vás vyrábíme s 5-letou zárukou!
Všechny cedule z eloxovaného hliníku jsou exteriérové a extrémně odolné proti povětrnostním vlivům a vandalům. Navíc se nejedná o kov, který by byl vyhledáván mezi zloději kovů.

Ceny hliníkové cedule
Cedule z eloxovaného hliníku jsou mezi plechovými cedulemi nejlevnější. Dá se říci, že v poměru cena/výkon naprosto bezkonkurenční. Cena výroby hliníkové cedule je vždy závislá na složitosti grafiky. Pár řádků textu bude vždy levnější, než grafika s logy evropských fondů.

Hliníkové cedule o rozměru A5 se pohybují od 900 Kč bez DPH
Hliníkové cedule o rozměru A4 se pohybují od 1600 Kč bez DPH

Pro stanovení přesné ceny výroby hliníkové cedule je nutné nám zaslat e-mailem Vaši přibližnou grafickou představu, rozměr cedule a případně počet kusů. Obratem Vám zhotovíme cenovou nabídku.

Eloxované hliníky lze rozdělit na stříbrné, zlaté a barevné. Podrobnější informace a fotografie si prohlédnete po kliknutí níže na obrázek s odkazem materiálu.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz