InterSign
www.intersign.cz
Zippo
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Výroba cedule > Plechové cedule > Hliníkové cedule > Cedule - stříbrný hliník

Cedule - stříbrný hliník

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Stříbrný eloxovaný hliník je k dispozici v lesklém, matném nebo broušeném provedení. S velkou oblibou nahrazuje nerezové cedule, a to především kvůli ceně gravírování a také kvůli tvrdšímu eloxovanému povrchu. Eloxová vrstva je na hliníku tak tvrdá, že se Vám podaří mechanicky poškrábat více nerezový materiál, než eloxovaný hliník.

Cedule ze stříbrného eloxovaného hliníku pro Vás vyrábíme s 5-letou zárukou!
Všechny cedule z eloxovaného hliníku jsou exteriérové a extrémně odolné proti povětrnostním vlivům a vandalům. Navíc se nejedná o kov, který by byl vyhledáván mezi zloději kovů. Eloxová vrstva chrání hliník proti oxidaci a navíc je velice tvrdá a odolná proti mechanickému poškození. Standardně se používá eloxovaný hliník o tloušťce 1,0 mm, 1,5 mm a 2,0 mm. Vyjímečně je možné použít některé konkrétní materiály o tloušťce 0,5 mm, 3,0 mm nebo 4,0 mm.

Ceny hliníkové cedule
Cedule ze sříbrného eloxovaného hliníku jsou mezi plechovými cedulemi nejlevnější. Dá se říci, že v poměru cena/výkon naprosto bezkonkurenční. Cena výroby hliníkové cedule je vždy závislá na složitosti grafiky. Pár řádků textu bude vždy levnější, než grafika s logy evropských fondů.

Hliníkové cedule ze stříbrného hliníku o rozměru A5 se pohybují od 900 Kč bez DPH
Hliníkové cedule ze stříbrného hliníku o rozměru A4 se pohybují od 1600 Kč bez DPH

Na výběr jsou 3 povrchové úpravy stříbrných eloxovaných hliníků a mají toto označení:
GX 620 - Eloxovaný hliník matný stříbrný (přírodní)
GX 670 - Eloxovaný hliník lesklý stříbrný
GX 666 - Eloxovaný hliník broušený - imitace broušeného nerezu

Pro stanovení přesné ceny výroby stříbrné hliníkové cedule je nutné nám zaslat e-mailem Vaši přibližnou grafickou představu, rozměr cedule a případně počet kusů. Obratem Vám zhotovíme cenovou nabídku.

Zabarvení rytiny a problematika barev
< Zabarvení rytiny se provádí kvalitními dvousložkovými barvami na bázi akrylátu, které se používají třeba v automobilovém průmyslu. Tento systém barev je většinou zastoupen vzorníkem RAL. Většina korporátních log a grafik je však připravena pro tisk (vizitky, letáky, atp.) v systému barev Pantone nebo CMYK.

Barvy RAL a Pantone však nejsou navzájem kompatibilní, takže je nutné zvolit nejbližší možnou barvu RAL k barvě Pantone. K tomu může pomoci tento převodový vzorník z Pantone na RAL.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

Nízká cena Cena
Vhodné do exterieru Exteriér
Barevná rytina Barevná rytina
Vysoká odolnost Vysoká odolnost
Vysoká odolnost proti vandalům Vandalismus
Rychlá výroba Rychlá výroba
 
 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz