InterSign
www.intersign.cz
Pera-waterman
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Výroba cedule > Plechové cedule > Nerezové cedule

Nerezové cedule

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Potřebujete vyrobit ceduli nebo štítek z nerezové oceli? Žádný problém! Naše stroje dokáží gravírovat i plechy z nerezové oceli.

Obecné informace o nerezových cedulích
Nerezové cedule jsou exteriérové. Na výběr je leštěný nebo kartáčovaný nerezový materiál. Tloušťky materiálu, ze kterých pro Vás nerezové cedule vyrábíme, jsou 1.0 mm, 1.5 mm, 2.0 mm a 3.0 mm. Po předchozí dohodě lze na konkrétní zakázku zvolit i jinou tloušťku materiálu.

Ceny nerezových cedulí
Gravírování do nerezového plechu je časově a technologicky náročné. Cena tomu odpovídá. Nerezové cedule patří do dražší a luxusnější skupiny cedulí.

Cena výroby nerezové cedule je vždy závislá na složitosti grafiky. Pár řádků textu bude vždy levnější, než cedule s logy evropských fondů.

Cenové příklady výroby nerezové cedule
Nerezové cedule o rozměru A5 se pohybují od 1900 Kč bez DPH
Nerezové cedule o rozměru A4 se pohybují od 3100 Kč bez DPH

Pro stanovení přesné ceny výroby nerezové cedule je nutné nám zaslat e-mailem Vaši přibližnou grafickou představu, rozměr cedule a případně počet kusů. Obratem Vám zhotovíme cenovou nabídku.

Z nerezového plechu se často dělají technické výrobní štítky. Ty se vyrábí levnější technologií nesmazatelného rytí - laserovou technologií. Odkaz na výrobní štítky naleznete níže.

Zabarvení rytiny a problematika barev
< Zabarvení rytiny se provádí kvalitními dvousložkovými barvami na bázi akrylátu, které se používají třeba v automobilovém průmyslu. Tento systém barev je většinou zastoupen vzorníkem RAL. Většina korporátních log a grafik je však připravena pro tisk (vizitky, letáky, atp.) v systému barev Pantone nebo CMYK.

Barvy RAL a Pantone však nejsou navzájem kompatibilní, takže je nutné zvolit nejbližší možnou barvu RAL k barvě Pantone. K tomu může pomoci tento převodový vzorník z Pantone na RAL.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz