InterSign
www.intersign.cz
Parker s vlastní rytinou
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Výroba cedule > Plechové cedule > Mosazné cedule

Mosazné cedule

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Sháníte výrobce kvalitních mosazných cedulí a štítků? Chcete za své peníze dostat kvalitně vyrobené mosazné cedule a štítky, které jsou navíc chráněné ochranným lakem proti povrchové oxidaci?

Cedule z mosazi pro Vás vyrábíme jako jedni z mála s důležitým ochranným lakováním proti povrchové oxidaci!
Všechny cedule z mosazi jsou po dlouhou dobu krásné pouze za předpokladu, že se lakují ochranným lakem. V opačném případě dojde během několika málo týdnů k výraznému nežádoucímu flekatění na povrchu cedule. Tomu je třeba za každých okolností zabránit, aby jste byli s cedulí spokojeni po dlouhá léta.

Cena mosazné cedule
Mosazné cedule patří cenově do střední kategorie. Cena výroby mosazné cedule je vždy závislá na složitosti grafiky. Pár řádků textu bude vždy levnější, než grafika s logy evropských fondů.

Mosazné cedule o rozměru A5 se pohybují od 1400 Kč bez DPH včetně ochranného lakování
Mosazné cedule o rozměru A4 se pohybují od 2500 Kč bez DPH včetně ochranného lakování

Pro stanovení přesné ceny výroby mosazné cedule je nutné nám zaslat e-mailem Vaši přibližnou grafickou představu, rozměr cedule a případně počet kusů. Obratem Vám zhotovíme cenovou nabídku.

Mosazné cedule rozdělujeme na leštěné, broušené a patinované (uměle zašlé - jinak řečeno staromosazné). Jedná se pouze o různé povrchové úpravy stejného mosazného plechu. Podrobnější informace a fotografie si prohlédnete po kliknutí níže na obrázek s odkazem materiálu.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz