InterSign
www.intersign.cz
Pera-waterman
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Výroba cedule > Plechové cedule > Mosazné cedule > Cedule z leštěné mosazi

Cedule z leštěné mosazi

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Vyrobíme Vám kvalitní gravírované leštěné mosazné cedule, které budou zářit leskem několik dalších let. Cedule zabarvujeme kvalitními dvousložkovými barvami dle Vašeho přání.

Cedule z leštěné mosazi pro Vás vyrábíme jako jedni z mála s důležitým ochranným lakováním proti povrchové oxidaci!
Všechny cedule z leštěné mosazi jsou po dlouhou dobu krásné pouze za předpokladu, že se lakují ochranným lakem. V opačném případě dojde během několika málo týdnů k výraznému nežádoucímu flekatění na povrchu cedule. Tomu je třeba za každých okolností zabránit, aby jste byli s cedulí spokojeni po dlouhá léta.

Cena leštěné mosazné cedule
Leštěné mosazné cedule patří cenově do střední kategorie. Cena výroby leštěné mosazné cedule je vždy závislá na složitosti grafiky. Pár řádků textu bude vždy levnější, než grafika s logy evropských fondů.

Leštěné mosazné cedule o rozměru A5 se pohybují od 1400 Kč bez DPH včetně ochranného lakování
Leštěné mosazné cedule o rozměru A4 se pohybují od 2500 Kč bez DPH včetně ochranného lakování

Pro stanovení přesné ceny výroby leštěné mosazné cedule je nutné nám zaslat e-mailem Vaši přibližnou grafickou představu, rozměr cedule a případně počet kusů. Obratem Vám zhotovíme cenovou nabídku.

Zabarvení rytiny a problematika barev
< Zabarvení rytiny se provádí kvalitními dvousložkovými barvami na bázi akrylátu, které se používají třeba v automobilovém průmyslu. Tento systém barev je většinou zastoupen vzorníkem RAL. Většina korporátních log a grafik je však připravena pro tisk (vizitky, letáky, atp.) v systému barev Pantone nebo CMYK.

Barvy RAL a Pantone však nejsou navzájem kompatibilní, takže je nutné zvolit nejbližší možnou barvu RAL k barvě Pantone. K tomu může pomoci tento převodový vzorník z Pantone na RAL.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz