InterSign
www.intersign.cz
Pera-waterman
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Výroba cedule > Plechové cedule > Měděné cedule
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Vyrobíme Vám kvalitní gravírované cedule z měděného plechu, které budou stále krásné několik dalších let. Cedule zabarvujeme kvalitními dvousložkovými barvami dle Vašeho přání.

Měděné cedule pro Vás vyrábíme jako jedni z mála firem a navíc s důležitým ochranným lakováním proti povrchové oxidaci!
Měděná cedule je specifická především svojí barvou. Jedná se o neobvyklé provedení, které není často k vidění a je tedy svým způsobem unikátní. Tyto cedule lze povrchově upravit do lesku, brusu nebo patiny. Nejčastěji se používá patinování, aby měď příliš nezářila. Rytinu lze zabarvit dvousložkovými barvami, ale v případě patinování je hezčí nechat písmo bez zabarvení. Všechny cedule z mědi jsou po dlouhou dobu krásné pouze za předpokladu, že se lakují ochranným lakem. V opačném případě dojde během několika málo týdnů k výraznému nežádoucímu flekatění na povrchu cedule. Tomu je třeba za každých okolností zabránit, aby jste byli s cedulí spokojeni po dlouhá léta.

Cena měděné cedule
Měděné cedule jsou velice náročné na výrobu a patří do vyšší cenové kategorie. Cena výroby měděné cedule je vždy závislá na složitosti grafiky. Pár řádků textu bude vždy levnější, než grafika s logy evropských fondů.

Měděné cedule o rozměru A5 se pohybují od 2000 Kč bez DPH včetně ochranného lakování
Měděné cedule o rozměru A4 se pohybují od 3500 Kč bez DPH včetně ochranného lakování

Pro stanovení přesné ceny výroby měděné mosazné cedule je nutné nám zaslat e-mailem Vaši přibližnou grafickou představu, rozměr cedule a případně počet kusů. Obratem Vám zhotovíme cenovou nabídku.

Zabarvení rytiny a problematika barev
< Zabarvení rytiny se provádí kvalitními dvousložkovými barvami na bázi akrylátu, které se používají třeba v automobilovém průmyslu. Tento systém barev je většinou zastoupen vzorníkem RAL. Většina korporátních log a grafik je však připravena pro tisk (vizitky, letáky, atp.) v systému barev Pantone nebo CMYK.

Barvy RAL a Pantone však nejsou navzájem kompatibilní, takže je nutné zvolit nejbližší možnou barvu RAL k barvě Pantone. K tomu může pomoci tento převodový vzorník z Pantone na RAL.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

Vhodné do exterieru Exteriér
Ochranný lak Ochranný lak
Barevná rytina Barevná rytina
Luxusní vzhled Luxusní vzhled
Zcela originální Zcela originální
 
 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz