InterSign
www.intersign.cz
Zippo
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Výroba cedule > Plastové cedule > Metalické cedule
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Hledáte výrobce, který Vám zhotoví gravírované, laserované nebo tištěné metalické plastové cedule a štítky? S tím Vám určitě pomůžeme!

Obecné informace o metalických plastových cedulích
Metalické plastové cedule (imitace kovu) jsou určené především do interiéru, ale je zde varianta i exteriérových materiálů. Na výběr je několik odstínů a povrchů stříbrné a zlaté. Jelikož se jedná o vrstvené materiály, gravírování a laserování je vždy závislé na podkladovém materiálu, který je ve většině případů černý. Tisk je možné zhotovit barevně.

Ceny metalických plastových cedulí
Metalické plastové cedule se řadí mezi nejlevnější výrobky. Cena výroby této cedule je vždy závislá na složitosti grafiky. Pár řádků textu bude vždy levnější, než cedule s logy evropských fondů. Na tento materiál lze buď gravírovat, laserovat nebo tisknout.

Cenové příklady výroby metalické plastové cedule
Cedule z metalického plastu o rozměru A5 se s gravírováním pohybují od 500 Kč bez DPH
Cedule z metalického plastu o rozměru A4 se s gravírováním pohybují od 1000 Kč bez DPH
Cedule z metalického plastu o rozměru A5 se s laserováním nebo tiskem pohybují od 350 Kč bez DPH
Cedule z metalického plastu o rozměru A4 se s laserováním nebo tiskem pohybují od 500 Kč bez DPH

Pro stanovení přesné ceny výroby plastové cedule je nutné nám zaslat e-mailem Vaši přibližnou grafickou představu, rozměr cedule a případně počet kusů. V poptávce určitě uveďte, zda máte v úmyslu použít ceduli v exteriéru, abychom Vám nabídli vhodný materiál. Obratem Vám doporučíme nejvhodnější technologii a zhotovíme cenovou nabídku.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz