InterSign
www.intersign.cz
Pera-waterman
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Výroba cedule > Plastové cedule > Plexisklové cedule

Plexisklové cedule

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Hledáte firmu, která Vám zhotoví gravírované nebo tištěné cedule z plexiskla? S tím Vám pomůžeme!

Obecné informace o cedulích z plexiskla
Všechny cedule z plexiskla jsou použitelné v exteriéru. Kromě čirého a bílého plexiskla jsou na výběr desítky dalších barev. Některá speciální plexiskla jsou vyráběna vrstvením a barva rytiny je zde předem dána. Většina plexiskel je však jednolitých a po gravírování se zabarvují dvousložkovými exteriérovými barvami. Tisk je možné zhotovit vždy barevně.

Ceny cedule z plexiskla
Cedule z plexiskla se řadí mezi ty levnější. Cena výroby cedule z plexiskla je vždy závislá na složitosti grafiky. Pár řádků textu bude vždy levnější, než cedule s logy evropských fondů. Na tento materiál lze buď gravírovat, laserovat nebo tisknout.

Cenové příklady výroby cedule z plexiskla
Cedule z plexiskla o rozměru A5 se s gravírováním pohybují od 650 Kč bez DPH
Cedule z plexiskla o rozměru A4 se s gravírováním pohybují od 1100 Kč bez DPH
Cedule z plexiskla o rozměru A5 se s tiskem pohybují od 400 Kč bez DPH
Cedule z plexiskla o rozměru A4 se s tiskem od 700 Kč bez DPH

Pro stanovení přesné ceny výroby cedule z plexiskla je nutné nám zaslat e-mailem Vaši přibližnou grafickou představu, typ materiálu, rozměr cedule a případně počet kusů. Obratem Vám doporučíme nejvhodnější technologii a zhotovíme cenovou nabídku.

Zabarvení rytiny a problematika barev
< Zabarvení rytiny se provádí kvalitními dvousložkovými barvami na bázi akrylátu, které se používají třeba v automobilovém průmyslu. Tento systém barev je většinou zastoupen vzorníkem RAL. Většina korporátních log a grafik je však připravena pro tisk (vizitky, letáky, atp.) v systému barev Pantone nebo CMYK.

Barvy RAL a Pantone však nejsou navzájem kompatibilní, takže je nutné zvolit nejbližší možnou barvu RAL k barvě Pantone. K tomu může pomoci tento převodový vzorník z Pantone na RAL.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz