InterSign
www.intersign.cz
Pera-waterman
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Výroba cedule > Plechové cedule > Hliníkové cedule > Cedule - zlatý hliník

Cedule - zlatý hliník

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Zlatý eloxovaný hliník je k dispozici v lesklé nebo matné povrchové úpravě v několika odstínech zlaté. Úspěšně nahrazuje mosazný materiál, a to především kvůli ceně gravírování a také kvůli tvrdšímu eloxovanému povrchu a odolnosti proti povětrnostním vlivům. Eloxová vrstva je na hliníku velice tvrdá a nedá se snadno poškrábat.

Cedule ze zlatého eloxovaného hliníku pro Vás vyrábíme s 5-letou zárukou!
Všechny cedule z eloxovaného hliníku jsou exteriérové a extrémně odolné proti povětrnostním vlivům a vandalům. Navíc se nejedná o kov, který by byl vyhledáván mezi zloději kovů. Eloxová vrstva chrání hliník proti oxidaci a navíc je velice tvrdá a odolná proti mechanickému poškození. Používá eloxovaný hliník o tloušťce 1,0 mm, 1,5 mm a 2,0 mm.

Ceny hliníkové cedule
Cedule ze zlatého eloxovaného hliníku jsou cenově jedny z nejdostupnějších, společně se stříbrným a barevným eloxovaným hliníkem. V poměru cena/výkon jsou tyto cedule bezkonkurenční. Cena výroby hliníkové cedule je vždy závislá na složitosti grafiky. Pár řádků textu bude vždy levnější, než grafika s logy evropských fondů.

Hliníkové cedule ze zlatého eloxovaného hliníku o rozměru A5 se pohybují od 1000 Kč bez DPH
Hliníkové cedule ze zlatého eloxovaného hliníku o rozměru A4 se pohybují od 1600 Kč bez DPH

Na výběr jsou 2 povrchové úpravy ve 2 barevných odstínech:
GX 622 - Eloxovaný hliník matný zlatý - RAL 1004
GX 630 - Eloxovaný hliník matný šampaň - RAL 1014
GX 672 - Eloxovaný hliník lesklý zlatý - RAL 1004
GX 680 - Eloxovaný hliník lesklý šampaň - RAL 1014

Pro stanovení přesné ceny výroby zlaté hliníkové cedule je nutné nám zaslat e-mailem Vaši přibližnou grafickou představu, rozměr cedule a případně počet kusů. Obratem Vám zhotovíme cenovou nabídku.

Zabarvení rytiny a problematika barev
< Zabarvení rytiny se provádí kvalitními dvousložkovými barvami na bázi akrylátu, které se používají třeba v automobilovém průmyslu. Tento systém barev je většinou zastoupen vzorníkem RAL. Většina korporátních log a grafik je však připravena pro tisk (vizitky, letáky, atp.) v systému barev Pantone nebo CMYK.

Barvy RAL a Pantone však nejsou navzájem kompatibilní, takže je nutné zvolit nejbližší možnou barvu RAL k barvě Pantone. K tomu může pomoci tento převodový vzorník z Pantone na RAL.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz