InterSign
www.intersign.cz
Pera-waterman
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Laserové gravírování > Laserové gravírování na kůži a koženku

Laserové gravírování na kůži a koženku

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Laserové gravírování do kůže a koženky se provádí hlavně ze 2 důvodů. Buď se jedná se o malý počet výrobků, řádově o desítky, maximálně pár set kusů, u kterých se cenově nevyplatí vyrábět mosaznou raznici pro ražbu, nebo není výrobek či materiál vhodný pro ražbu.

Výhoda laserového gravírování kůže a koženky spočívá také v tom, že je možné udělat velice levnou personifikaci výrobků. To znamená, že například na každém diáři, spisových deskách, nebo aktovce může být jiné jméno, a to za příplatek několika desítek Korun. V případě ražby by se totiž musela na každé jméno vyrobit samostatná raznice, nebo jméno složitě skládat z razicí abecedy.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz