InterSign
www.intersign.cz
Pera-waterman
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Ražba a raznice > Ražba kůže a koženky

Ražba kůže a koženky

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Potřebujete horkou ražbu do diáře? Máte zboží, které je vyrobené z kůže nebo koženky? Nemáte-li vlastní raznici, zhotovíme Vám precizní mosaznou raznici a narazíme libovolné množství kusů.

Nejčastěji se využívá technologie ražba diářů. Nemáte-li vlastní raznici, vyrobíme Vám kvalitní mosazný štoček, který můžete používat na ražbu do nekonečna a navíc je otisk nesrovnatelně kvalitnější, než u stříbrných hořčíkových raznic.

Můžeme Vám nabídnout i službu personifikace diářů. Obohatíme diáře jmény Vašich zákazníků nebo zaměstnanců třeba podle tabulky v Excelu. U personifikace nejsme omezeni velikostí ani typem písma. Provádíme ji moderní laserovou technologií, a proto je tato služba za přijatelné ceny pro všechny.

Kalkulace ceny ražby se provádí na základě typu výrobku a počtu kusů. Cena ražby není příliš závislá na velikosti motivu.

Naopak cena raznice závisí na rozměru a složitosti motivu. Orientační cena mosazné raznice je u malého monogramu od 950 Kč + DPH, malé logo cca 1200 Kč + DPH. Pokud nám zašlete grafiku a požadovaný rozměr, spočítáme Vám cenu raznice.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

Nízká cena Cena
Rychlá výroba Rychlá výroba
Luxusní vzhled Luxusní vzhled
Nesmazatelnost
 
 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz