InterSign
www.intersign.cz
Parker s vlastní rytinou
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Ražba a raznice > Ražba papíru
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Ražba log a nápisů do papíru se provádí za studena. Chcete-li však ražbu s barevnou folií, pak je nutné razit papír za tepla. Ražbou do papíru zvýrazníte firemní nebo osobní image. Budete vyčnívat něčím, co jiní nemají.

Pro ražbu je nutné vyrobit kvalitní raznici. Tu Vám vyrobíme buď my, nebo si můžete dodat vlastní. Vyrábíme pouze mosazné raznice. Výhodou těchto raznic je bezproblémová možnost opakovaného používání po dlouhá léta. Hořčíkové raznice jsou sice levnější, ale mají velmi malou životnost a otisk je nekvalitní a rozpitý.

Typy ražby do papíru

Ražba do papíru - logo je vtlačeno do papíru

Motiv ražený do hloubky se dělá na kartony s vysokou gramáží. Tímto způsobem lze razit například kartonové visačky, obaly na víno a další kartonové obaly. Logo je hezky vtlačeno do materiálu s decentním vzhledem.

Ražba do papíru - logo vystupuje z papíru nahoru

Naopak ražba s vystouplou grafikou se provádí na papíry od gramáže cca 80 g/m2 do 300 g/m2. Tímto způsobem se razí například hlavičkové papíry, smlouvy, diplomy, vizitky a jiné běžné tiskoviny. Pro tyto účely je možné mít také vlastní plastotypový lis, kterým si provedete ražbu sami ve vaší kanceláři. Lze to nazvat taktéž jako embosování, což je výraz používaný hlavně ve spojení s platebními kartami, kdy jméno a číslo z platební karty vystupuje.

Ražba do papíru - horká ražba s folií

V případě, že se Vám líbí zlatá, stříbrná, nebo jinak barevná ražba do papíru, po konzultaci je to možné. Ražba je cenově nákladnější a celkově pracnější.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

Nízká cena Cena
Rychlá výroba Rychlá výroba
Luxusní vzhled Luxusní vzhled
Výroba raznice nutná Nutná výroba raznice
 
 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz