InterSign
www.intersign.cz
Zippo
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Gravírování a rytí > Pamětní medaile a plakety

Pamětní medaile a plakety

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Pamětní medaile a dárkové plakety vyrábíme především z mosazi, nebo drahých kovů pomocí CNC gravírovacích frézek, nebo za použití laserového gravírování. Tento způsob výroby pamětních medailí se vyplatí při výrobě menšího množství kusů s požadavkem na preciznost a kvalitu provedení.

Výroba pamětních medailí ve větším množství se provádí pomocí ocelové kalené raznice do kovu, kterou se za použití lisu vytvoří plastický odznak z kovového materiálu. Nákladná ocelová raznice ve větším množství medailí nehraje pak takovou roli. Tato výroba je však zcela výjimečná.

Pamětní medaile lze vyrobit v různých povrchových úpravách, z nichž nejčastější je patinování mosazi, nebo zlacení. Mezi další povrchové úpravy patří stříbření, niklování, nebo chromování. Pamětní medaili lze vyrobit i z nerezové oceli, avšak výroba je pro tvrdost oceli celkem nákladná.

Cena výroby pamětních medailí a dárkových plaket je závislá především na použitém materiálu, složitosti motivu a v neposlední řadě i počtu kusů. Zašlete-li nám Vaši představu, rádi Vám výrobu pamětních medailí a plaket naceníme.

Z pochopitelných důvodů nevyrábíme produkty typu policejní odznak, odznak soudního exekutora a další podobné chráněné odznaky a plakety.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

Luxusní vzhled Luxusní vzhled
Rozměry systému přesně dle Vašeho přání Rozměry na míru
Vysoká umělecká hodnota Umělecká hodnota
 
 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz