InterSign
www.intersign.cz
Pera-waterman
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Gravírování a rytí > Stojany a stojánky

Stojany a stojánky

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Typy stojanů pro firemní účely rozdělujeme na exteriérové a interiérové. Podle způsobu použití se pak dále rozdělují.

Stojany a stojánky do interiéru

Velké stojany do interiéru mohou mít použití jako směrovky, rozcestníky, informativní stojany a stojany s výměnnými segmenty.

Malé stojánky typu A nebo L jsou určené především na stůl a vyrábí se buď ve formě kapes pro vložení tištěných informací, nebo již gravírovaných nebo tištěných nápisů. Například stojánek "Rezervace", "No smoking" atp.

Reklamní stojany do exteriéru

Do exteriéru se umísťují stojany buď pro označení firem, rozcestníky, nebo stojany na 1 noze s označením parkovacího stání, informativní stojany k popisu dřevin, památek atp.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz