InterSign
www.intersign.cz
Victorinox
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Gravírování a rytí > Pečetě a pečetítka

Pečetě a pečetítka

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Pečetidlo bylo a stále je unikátním artefaktem. Vytvořili jsme pro Vás 16 originálních designových osobních pečetidel pro vlastní, nebo firemní použití. Technologie CNC gravírování v kombinaci s ručním dorytím nejjemnějších detailů zkušenými rytci Vám zajistí neopakovatelný zážitek při otisku každé pečeti.

Jsme přímými výrobci těchto originálních luxusních osobních pečetidel. Lze gravírovat Váš monogram, nápis, firemní logo, nebo i složitý rodový erb s vytvořenou ruční plastikou. Vlastní osobní pečetidlo z mosazi s dřevěnou leštěnou rukojetí můžete mít již za 970 Kč bez DPH (1174 Kč vč. DPH) včetně Vaší vlastní rytiny.

Budete-li mít zájem, poskytneme Vám i službu pečetění pozvánek, obálek, diplomů, nebo jiných písemností.

Vyrobíme Vám i klíčenková pečetítka pro studený otisk. Ty se používají především k zapečetění schránek, dveří a jiných uzavřených prostor, za použití modelovací hmoty. V závislosti na objednaném množství se lze dostat i pod cenu 150 Kč / ks bez DPH (182 Kč / ks vč. DPH). Při 1 ks se cena pohybuje v rozmezí 350 Kč až 550 Kč bez DPH podle složitosti požadované grafiky.

V naší nabídce naleznete také plastotypové kleště na suchou pečeť. Nejedná se však o pečetění v tom pravém smyslu. Jde o plastickou ražbu do papíru, u které není nutné mít jakýkoliv vosk ani modelovací hmotu. Otisk je z papíru vystouplý (embosovaný) a nemá žádnou barvu.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz