InterSign
www.intersign.cz
Parker s vlastní rytinou
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt

Jmenovky s klipem

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Jmenovky s klipem vyrábíme ve 2 typech. Jeden typ jmenovek s klipem umožňuje vlastní výměnu jmen. Druhý typ jmenovky má jméno vždy vyryté. Každý typ má své výhody i nevýhody. U jmenovek s možností vlastní výměny jmen jsme omezeni tvarem i výškou profilu.

Ceník gravírovaných jmenovek s klipem.

Jmenovka s klipem - možnost výměny jména - NAMENOT

Jmenovku s klipem, kde můžete snadno vyměnit lísteček se jménem, vyrábíme pod názvem NAMENOT. Jedná se o profilované hliníkové jmenovky o výšce fixní 30 mm. Lze je gravírovat a následně zabarvit dvousložkovými barvami dle firemních barev. Jméno je vytištěno a zasunuto do profilu pod antireflexní slídu.

Jmenovka s klipem - rytá jména - NAMEIS

Jmenovku s klipem, kde je jméno již vyryto, nazýváme NAMEIS. Výroba těchto jmenovek není závislá na žádném profilu, a proto je výroba možná v libovolném materiálu, rozměru i tvaru. Firemní logo i jméno jsou gravírovány s následným zabarvením dvousložkovými barvami dle firemních barev.

Typy klipů jmenovek

V nabídce máme 3 typy klipů. Jeden standardní špendlíkový klip je v ceně každé jmenovky. Lze jej nahradit magnetickým klipem za příplatek dle aktuálního ceníku ke stažení níže. Málo používané uchycení je pomocí "krokodýla". Jedná se o plastový kolíček, který lze přichytit za náprsní kapsičku.

Zabarvení rytiny a problematika barev
< Zabarvení rytiny se provádí kvalitními dvousložkovými barvami na bázi akrylátu, které se používají třeba v automobilovém průmyslu. Tento systém barev je většinou zastoupen vzorníkem RAL. Většina korporátních log a grafik je však připravena pro tisk (vizitky, letáky, atp.) v systému barev Pantone nebo CMYK.

Barvy RAL a Pantone však nejsou navzájem kompatibilní, takže je nutné zvolit nejbližší možnou barvu RAL k barvě Pantone. K tomu může pomoci tento převodový vzorník z Pantone na RAL.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz