InterSign
www.intersign.cz
Victorinox
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Pamětní plakety > Dřevěné plakety na stěnu

Dřevěné plakety na stěnu

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Dřevěné pamětní plakety na stěnu se zpravidla skládají z lakované leštěné dřevěné desky a gravírované kovové desky. Jedná se o honosnější provedení pamětního listu. Nejčastěji se používá tmavá dřevěná plaketa s hliníkovou nebo mosaznou gravírovanou deskou. Dřevěnou plaketu je ale možné dodat i ve světlém provedení, i v individuálním rozměru.

Cena dřevěné plakety je závislá na rozměru a na složitosti grafiky kovové gravírované desky. Jako levnější alternativu lze použít místo kovové desky plastovou náhražku v imitaci kovu.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

Alternativní provedení a doplňky:

Související odkazy:

Barevná rytina Barevná rytina
Luxusní vzhled Luxusní vzhled
Rozměry systému přesně dle Vašeho přání Rozměry na míru
Zcela originální Zcela originální
 
 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz