InterSign
www.intersign.cz
Parker s vlastní rytinou
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Gravírování a rytí > Raznice > Raznice do kovu
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Raznice do kovu musí být vždy z kvalitní kalitelné oceli, aby odolala tvrdosti raženého materiálu a rázům kladiva, bucharu či vysokému tlaku lisu.

Výrobu raznice do kovu provádíme na CNC gravírovacích strojích a výslednou rytinu ještě zušlechtí naši zkušení rytci. Následně je ocelová raznice do kovu zakalena na odpovídající tvrdost pro ražbu do kovu. Takovou raznici lze použít na ražbu mědi, mosazi, hliníku i oceli.

Mezi nejčastěji vyráběné raznice patří ruční ocelové raznice. Používají se především k označení výrobků logem firmy, nebo zaměstnancem pro pozdější identifikaci. Často jsou to ruční ocelové raznice určené pro svářeče. Cena ruční ocelové raznice pro ražbu do kovu je závislá na rozměru a složitosti motivu a většinou nepřesáhne 1.500 Kč. Je-li s ruční ocelovou raznicí slušně zacházeno, vydrží tisíce úderů.

Mezi další ocelové raznice patří raznice pro ruční, nebo strojní ražbu mincí, medailí nebo plechových log a nápisů. Zde je cena opět závislá na rozměru raznice a složitosti motivu. Například oboustranná raznice pro ruční ražbu mincí s vodicím přípravkem vyjde kolem 12.000 Kč.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

Vysoká odolnost Vysoká odolnost
Rozměry systému přesně dle Vašeho přání Rozměry na míru
Vysoká cena Cena
Pomalá výroba Delší čas výroby
 
 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz