InterSign
www.intersign.cz
Pera-waterman
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Pečetidla a pečetění > Osobní pečetidla

Osobní pečetidla

 
Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Pečetidlo bylo a stále je unikátním artefaktem. Vytvořili jsme pro Vás 16 originálních designových osobních pečetidel pro vlastní, nebo firemní použití. Technologie CNC gravírování v kombinaci s ručním dorytím nejjemnějších detailů zkušenými rytci Vám zajistí neopakovatelný zážitek při otisku každé pečeti.

Jsme přímými výrobci těchto originálních luxusních osobních pečetidel. Lze gravírovat Váš monogram, nápis, firemní logo, nebo i složitý rodový erb s vytvořenou ruční plastikou. Vlastní osobní pečetidlo z mosazi s dřevěnou leštěnou rukojetí můžete mít již za 970 Kč bez DPH (1174 Kč vč. DPH) včetně Vaší vlastní rytiny.

Foto je pouze ilustrativní. Barva dřevěné rukojeti se liší dle použitého dřeva.

Rukojeť může být světlejší, tmavší nebo s více či méně výraznou kresbou. Nejedná se o vadu, ale o přirozenou texturu dřeva.

Budete-li mít zájem, poskytneme Vám i službu pečetění pozvánek, obálek, diplomů, nebo jiných písemností.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 

 
 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz